Bir önceki sayfaya geri döner* Kep Nedir ?

* eİmza

* eFatura

* eDefter

* eArşiv Fatura

* eSaklama

* eMutabakat

* eTebligat

TÜRKKEP, KEP Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından, E-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve E-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirilmiştir. TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu, Tebligat Kanunu ve Vergi Usul Kanunu kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur. TÜRKKEP, uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır.

“ Yaptığımız her şeyin merkezinde iş ortaklarımız yatmaktadır.”

Meg Whitman,
HP Başkanı ve CEO'su


* Etkili satış / pazarlama
* Teknik yenilikler
* Kapsamlı destek
* Eğitim ve sertifikasyon

Bayiler

PartnerOne, BT sektörünün en uzun soluklu kanal programıdır. HP, FY15 için sınıfının en iyisi PartnerOne Programı'na yeni bulut etkinleştirme hizmetleri ve desteği, gelişmiş araçlar ve büyüme sağlayan avantajlarla büyük bir hız kattı. PartnerOne farklı bir ortaklık programı türüdür.


IBM 'in Profesyonel Belgeleri ile yeteneklerinizi sergileyin;

Bugün BT müşteri gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için becerilerin kazanılması ile müşterileriniz sizin yeterli uzmanlığa sahip olduğunuzu görmesini sağlar. IBM Profesyonel Sertifikalar, IBM Çözüm Ortakları giderek karmaşık pazar içinde başa çıkmak için gerekli satış, montaj ve destek becerileri geliştirmiş olduğunu doğrular. IBM Çözüm Ortakları mümkün olan en nitelikli satış ve teknik destek ekipleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.


Büyüme
Intel Teknoloji Sağlayıcısı, pazar rakiplerinizi geride bırakmanıza, en yeni teknolojiler ve çözümlerle liderlik kazanmanıza yardımcı olur. Ortaklara özel networking ve eşleştirme etkinlikleriyle şirketinizi geliştirerek, Intel uzmanlarından kanıtlanmış rehberlik, gelişmiş satış ve pazarlama araçlarıyla rekabet avantajı elde edilir; sektör trendleri ve ana pazar segmentlerinde en önde yer alınır.
Güven
Müşterilerinizin güvenilir danışmanı olarak rolünüzü güçlendirin. Uzmanlığınızı ve satış tekniklerinizi geliştirmek, çözümler satmak ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek için Intel Teknoloji Sağlayıcısı'ndan faydalanın. Güvenilir ve tanıdık Intel teknoloji çözümleriyle, yeni ve mevcut müşterilerinize erişmek için Intel ortaklığınızı duyurun.
Ödüller
Intel® teknolojisi ve çözümleri satın alın ve ortaklara özel promosyonlardan faydalanın.


Elmer Yazılım Dağıtım şirketi iş ortaklığımız ile sektöründe lider olan bir çok yazılımın ürünlerinin satış ve teknik desteğini vermekteyiz. Bu kapsam dahilinde bayiliğini yaptığımız programların detaylı bilgilerini ve indirme dosyalarını aşağıdaki linklerlen ulaşabilirsiniz.

Net Support Software

- NetSupport 24-7
- NetSupport Assist
- NetSupport DNA
- NetSupport Manager
- NetSupport Notify
- NetSupport Service Desk
- NetSupport School
- NetSupport Protect

Yazılım Katagorisi

- Elmer * Tüm Ürünler


İletişim Bilgileri
Tel : 0 372 252 04 04
fax : 0 372 253 97 55
mail : bilgi@znturkuaz.com
Bülent Ecevit Cad.Esnaf Kefalet Koop.İşhanı Kat:3 No:11/301 Merkez / Zonguldak